MARDEM

Marmara Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

Firmamız; Yönetim Danışmanlığı,OSGB HİSİP Hizmet Yönetim Sistemleri Danışmanlığı,  CE Markalama, Yönetim Sistemleri (ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, TS 18001, ISO 22000, ISO TS 16949 vb.), TSE Hizmet Yeri Yeterlilik, TSE Ürün Belgelendirme, Marka Tescili, Patent, İşletme Belgesi, Çalışma Ruhsatı, Kapasite Raporu, ÇED, Emisyon gibi konularda belgelendirme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.

Şirketimiz aşağıdaki özellikleri ile ilgili tercih edilmektedir;

Faaliyetlerin temel esasını kalite oluşturmaktadır. Kalite, rekabetin en önemli silahıdır. Kalite kendiliğinden oluşmaz, mutlaka yönetilmelidir. Kaliteli ürün/hizmet, Kalite Yönetim Sistemi ile oluşturulabileceği kabul edilmesi gereken bir gerçektir.

Günümüzde yeteri kadar iyi olma, rekabette üstünlük sağlamak için yeterli değildir. Müşteri beklentileri hızla yükselirken bunu karşılamak için müşteri beklentilerini dikkate almak,  eğitim ve gelişmede sürekliliği sağlayarak  müşteri memnuniyetini oluştrumak mümkün olacaktır.

Her alanda kendini gösteren hızlı değişimin yeniden şekillendirdiği Dünya pazarlarında var olmayı hedefleyen firmaların gelişmeleri takip etmeleri ve kendilerini uyarmaları için, teşkil ettikleri dahili ekiplerin çalışmaları kadar önem taşıyan bir katkı da konularında uzmanlık sahibi profesyonel danışmanlık ve eğitim kuruluşları ile yapılan işbirliğinden sağlanmaktadır.

Ülkemizde de özellikle 1985′den sonra mal ve hizmet üreten kuruluşların gündeminde daha fazla yer işgal etmeye başlayan kalite, standardizasyon, belgelendirme, test ve ölçüm güvenirliği gibi kavramlar ve Avrupa Birliği Standardlarına uyum sağlama olgusu; bu konularda faaliyet gösteren danışmanlık kuruluşlarına olan ihtiyacı artırmaktadır.Bu noktadan hareketle kurulmuş olan MARDEM-Marmara danışmanlık ve Eğitim Merkezi anılan konularda birikim sağlamış olarak faaliyet göstermektedir.

Danışmanlığımız bilgi, yetenek ve deneyim açısından kuruluşunuza değer katacak seviyede birikime sahiptirler. Kuruluşunuzun bir üyesi gibi kalite, etkinlik, verimlilik ve iş süreçlerinin geliştirilmesinde görev alırlar. Amacımız kuruluşunuzun karlılığını artırmaktır